PatikaPlus akciós újság 2021.09.01 - 2021.09.30 - 8. oldal - ÉRVÉNYTELEN AKCIÓS ÚJSÁG *

1 ... 5 6 8
PatikaPlus akciós újsága  - 2021.09.01 - 2021.09.30 - Akciós termékek - Aspirin, Bepanthen, calcium, Canesten, Espumisan, Gaviscon, hüvelykapszula, Ketodex, magnesium, Nurofen, pezsgőtabletta, probiotics, Strepfen, Strepsils, Supradyn, szopogató tabletta, ACC LONG, fájdalomcsillapító, filmtabletta, belsőleges cseppek, Diclac, Lopedium, Iberogast, orális szuszpenzió, Elinix, Mezym, ACC, Anaftin, gyógyszer, Exoderil, kenőcs.  8. Oldal
1 ... 5 6 8

A legújabb akciók megtekintéséhez görgesse végig a(z) PatikaPlus áruház aktuális akciós újságát, mely 2021.09.01 napjától 2021.09.30 napjáig érvényes. A(z) 8 oldalon megtalálja a(z) Gyógyszertárak kategóriához tartozó aktuális heti akciókat. Ha nem akar megfeledkezni az akciókról következő PatikaPlus áruházba tett útjáig, ne felejtse el végignézni a teljes szórólapot az 1. oldaltól a 8 oldalig. Ha okosan szeretne vásárolni, és szeretne megtakarítana a következő PatikaPlus áruházban tett vásárlása során, ne hagyja ki a legújabb akciós újságot, amely tele van csodálatos árakkal és nagyszerű kedvezményekkel. Térjen vissza minden nap a(z) Minden Akció oldalra, hogy megbizonyosodjon arról, hogy nem maradt le a kedvenc áruházai által kínált nagyszerű akciókról.

* Az összes üzletben érvényes PatikaPlus
Még több

Az akciós újság termékei

 
 
IBEROGAST belsőleges oldatos cseppek 50ml vagy 20ml CANESTEN UNO 500mg lágy hüvelykapszula 1db 4250 Ft EP. EP. 3390Ft 113,00 Ft/db 20% 20% 75,00 Ft/ml helyett most 20% 2550Ft 2550,00 Ft/db EP. EP. helyett most 7590Ft 1590Ft BEPANTHEN kenőcs 30g vagy 100g 3190 Ft 20% 1750Ft 2550Ft 20% 20% 175,00 Ft/db A Supradyn® Energia 50+ ilmtablettában található B2-, B6-, és C-vitamin, valamint a folát, magnézium, vas hozzájárulnak a fáradtság és a kifáradás csökkentéséhez. Étrend-kiegészítők, melyek nem helyettesítik a kiegyensúlyozott, vegyes étrendet és az egészséges életmódot. helyett most 1290Ft 43,00 Ft/g 127,50 Ft/db EP. 3570 Ft 20% EP. helyett most 2850Ft 28,50 Ft/g Vény nélkül kiadható gyógyszerek. Hatóanyag: acetilszalicilsav, aszkorbinsav. házipatikáját Oszre! 15% 5490 Ft helyett most 4650 Ft 2450 Ft helyett most egységár 1409,09 Ft/ml 2070 Ft ACC 200 mg granulátum (30 db); ACC Long 600 mg pezsgőtabletta (10 db): vény nélkül kapható, acetilcisztein tartalmú gyógyszerek; Calcium-Sandoz + Vitamin C 1000 mg pezsgőtabletta (10 db): vény nélkül kapható gyógyszer; Calcium-D-Sandoz 600 mg/400 NE pezsgőtabletta (20 db): vény nélkül kapható gyógyszer; Exoderil 10 ml/g krém (30 g): vény nélkül kapható naftifin-hidroklorid tartalmú gyógyszer; Exoterbyn gyógyszeres körömlakk (3,3 ml): vény nélkül kapható, terbinafin tartalmú gyógyszer; Diclac Dolo 50 mg/g gél (100 g): vény nélkül kapható, diklofenák-nátrium tartalmú gyógyszer; Elinix probiotikum kemény kapszula (14 db, 28 db): vény nélkül kapható gyógyszer; Lopedium 2 mg kemény kapszula (30 db): vény nélkül kapható, loperamid-hidroklorid tartalmú gyógyszer 2050 Ft 1150 Ft egységár 102,50 Ft/db egységár 115,00 Ft/db 2450 Ft egységár 81,67 Ft/db 15% EP. 3650 Ft helyett most 3090 Ft 15% 15% 15% EP. EP. EP. EP. EP. 15% EP. 3150 Ft helyett most 2670 Ft egységár 89,00 Ft/g 15% egységár 110,36 Ft/db egységár 69,00 Ft/db 15% EP. 2420 Ft helyett most 1360 Ft helyett most 2890 Ft helyett most 3150 Ft helyett most 15% 2670 Ft EP. 15% egységár 26,70 Ft/g 15% 15% helyett most 3190Ft 2590Ft 88,61 Ft/db 107,92 Ft/db STREPSILS HONEY AND LEMON szopogató tabletta 36db STREPFEN CUKORMENTES 8,75mg szopogató tabletta 24db 3590 Ft helyett most Torokgyulladás? Enyhítse tüneteit* akár 4 órán át a Strepfen szopogató tablettákkal, melyek gyulladáscsökkentő hatással rendelkeznek! *Torokfájás, nyelési nehézségek, torokduzzanat. Vény nélkül kapható gyógyszer. Hatóanyag: flurbiprofén. 3050Ft GAVISCON menta ízű belsőleges szuszpenzió 500ml A Gaviscon menta ízű belsőleges szuszpenzió már 3 percen belül enyhíti a gyomorégés és reflux kellemetlen tüneteit és hatása akár 4 órán át tart. Terhesség és szoptatás ideje alatt is alkalmazható. Vény nélkül kapható gyógyszer. 6,10 Ft/ml Reckitt Benckiser Kft. 1113 Budapest, Bocskai út 134-146. Tel.: (+36) 1 880 1870 E-mail: [email protected] 2890 Ft helyett most 2450 Ft egységár 245,00 Ft/db 2530 Ft helyett most 2150 Ft egységár 153,57 Ft/db EP. Sandoz Hungária Kft. 1114 Budapest, Bartók Béla út 43-47. Telefon: 06-1-430-2890 www.sandoz.hu OSDZ1896/07.21 A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét! EP. : Egészségpénztári kártyára elszámolható A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét! 10% EP. : Egészségpénztári kártyára elszámolható TÖLTSE FEL EP. 3070 Ft helyett most EP. : Egészségpénztári kártyára elszámolható Víz nélkül bevehető, szájban oldódó fájdalomcsillapító, különböző eredetű fájdalmakra. Vény nélkül kapható gyógyszer. Hatóanyag: ibuprofén. EP. 3790 Ft Fáj a torka? Enyhítse tüneteit már az első jeleinél akár 5 percen belül a Strepsils szopogató tabletták segítségével, melyek antibakteriális, gomba- és vírusellenes hatásúak. Vény nélkül kapható gyógyszer. Hatóanyag: dexpantenol. A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét! Forgalmazza: Bayer Hungária Kft., 1123 Budapest, Alkotás u. 50. L.HU.MKT.CC.30.07.2020.2352 EP. 15% NUROFEN NON-AQUA 200mg szájban diszpergálódó tabletta 12db A Nurofen Rapid Forte 2x gyorsabb felszívódású* lágy kapszulája segít enyhíteni a különböző eredetű fájdalmakat: fejfájás, fogfájás vagy menstruációs fájdalmak. *A Nurofen bevont tablettákhoz képest Vény nélkül kapható gyógyszer. Hatóanyag: ibuprofén. Gyorsan és hatásosan csökkenti a különböző eredetű fájdalmakat, mint a fej- és fogfájás. Vény nélkül kapható gyógyszer. Hatóanyag: ibuprofén. 1620 Ft 20% EP. helyett most EP. 189,17 Ft/db NUROFEN RAPID FORTE 400mg lágy kapszula 20db Hatóanyag: klotrimazol. helyett most 84,33 Ft/db NUROFEN FORTE 400mg bevont tabletta 24db helyett most 79,50 Ft/g 2190 Ft 2270Ft 132,50 Ft/db EP. 50ml ASPIRIN PLUS C pezsgőtabletta 10db vagy 20db helyett most 2650Ft 0000 Ft/db Ft/ml 99,58 1990 Ft Hatóanyag: klotrimazol. 9550 Ft 2690 Ft 15% helyett most 000FtFt 2390 20g 20% 20ml EP. 3130 Ft 15% helyett helyett most most 73,00 Ft/g 94,50 Ft/ml EP. 0000 2830 FtFt 15% 2190Ft 1890Ft 3750Ft 3190 Ft EP. 2750 Ft helyett most 30g helyett most helyett most 20% 2390 Ft 4690 Ft helyett most 20% CANESTEN krém 20g vagy 30g A nyomdai hibákért felelősséget nem vállalunk! SUPRADYN ENERGIA 50+ ilmtabletta 30db vagy 90db 10% 2570 Ft EP. KETODEX® 25mg filmtabletta 20db Enyhe és közepesen súlyos akut fájdalmak, pl. mozgásszervi fájdalom és fogfájás rövidtávú tüneti kezelésére ajánlott gyógyszer. Dexketoprofén hatóanyagú vény nélkül kapható gyógyszer. 2690Ft 53,80 Ft/db 89,67 Ft/ml 10% EP. MEZYM FORTE® 10000 gyomornedv-ellenálló filmtabletta 50db A Mezym® forte javítja az emésztést hasnyálmiriggyel kapcsolatos emésztési zavar esetén (maldigeszció). Gyomornedv-ellenálló filmtabletta, deklarált enzimaktivitással. Pankreatin hatóanyagú vény nélkül kapható gyógyszer. 10% EP. ESPUMISAN® 100mg/ml belsőleges emulziós csepp 30ml Az Espumisan Emulzió segít a csecsemők és kisgyermekek bélgáz okozta tüneteinek enyhítésében. Hatóanyaga nem szívódik fel, laktóz-, cukor- és parabénmentes. Szimetikon hatóanyagú vény nélkül kapható gyógyszer. 179,00 Ft/db KETODEX® 25mg belsőleges oldat tasakban 10db Enyhe és közepesen súlyos akut fájdalmak, pl. mozgásszervi fájdalom és fogfájás rövidtávú tüneti kezelésére ajánlott gyógyszer. Dexketoprofén hatóanyagú vény nélkül kapható gyógyszer. helyett most 1790Ft EP. 114,50 Ft/db KETODEX® 25mg granulátum belsőleges oldathoz 20db 2990 Ft 2690Ft helyett most 2290Ft EP. 114,50 Ft/db helyett most 1990 Ft helyett most 2290Ft 2990 Ft 10% 2570 Ft helyett most Enyhe és közepesen súlyos akut fájdalmak, pl. mozgásszervi fájdalom és fogfájás rövidtávú tüneti kezelésére ajánlott gyógyszer. Dexketoprofén hatóanyagú vény nélkül kapható gyógyszer. 2990 Ft 10% helyett most 2690Ft EP. 336,25 Ft/ml ANAFTIN gél 8ml Az Anaftin® gél védőfilmet képez az aftákon és egyéb szájsebeken, így enyhítve a fájdalmat. Polivinil-pirrolidont, hialuronsavat és aloe verát tartalmazó, gyógyászati segédeszköznek is minősülő orvostechnikai eszköz. 10% EP. 3390 Ft helyett most 3050Ft ANAFTIN BABY fogínygél 10ml 305,00 Ft/ml Az Anaftin® Baby fogínygél segít enyhíteni a fogzással járó fájdalmat és kellemetlen érzést. Polivinil-pirrolidont, hialuronsavat és aloe verát tartalmazó, gyógyászati segédeszköznek is minősülő orvostechnikai eszköz. BERLIN-CHEMIE/ A.MENARINI Kft. (2040 Budaörs, Neumann János u.1.) HU-OTC-01-2021-V01-ad-#25216 Lezárás dátuma:2021-06-30 A kockázatokról olvassa el a használati útmutatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát! A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!

PatikaPlus akciós újságok

TOP akciós újságok