PatikaPlus akciós újság 2021.10.01 - 2021.10.31 - 1. oldal - ÉRVÉNYTELEN AKCIÓS ÚJSÁG *

1 3 4 5
PatikaPlus akciós újsága  - 2021.10.01 - 2021.10.31 - Akciós termékek - Aspirin, Béres, C-vitamin, calcium, D3-vitamin, Dr. Theiss, Magne B6, magnesium, Nasivin, Normaflore, orrspray, pezsgőtabletta, fájdalomcsillapító, Ibuprofen, Advil, filmtabletta, MeteoSpasmyl, orális szuszpenzió, Rhinospray, Apetister, Magnisteron, étrend-kiegészítő, gyógyszer.  1. Oldal
1 3 4 5

A legújabb akciók megtekintéséhez görgesse végig a(z) PatikaPlus áruház aktuális akciós újságát, mely 2021.10.01 napjától 2021.10.31 napjáig érvényes. A(z) 4 oldalon megtalálja a(z) Gyógyszertárak kategóriához tartozó aktuális heti akciókat. Ha nem akar megfeledkezni az akciókról következő PatikaPlus áruházba tett útjáig, ne felejtse el végignézni a teljes szórólapot az 1. oldaltól a 4 oldalig. Ha okosan szeretne vásárolni, és szeretne megtakarítana a következő PatikaPlus áruházban tett vásárlása során, ne hagyja ki a legújabb akciós újságot, amely tele van csodálatos árakkal és nagyszerű kedvezményekkel. Térjen vissza minden nap a(z) Minden Akció oldalra, hogy megbizonyosodjon arról, hogy nem maradt le a kedvenc áruházai által kínált nagyszerű akciókról.

* Az összes üzletben érvényes PatikaPlus
Még több

Az akciós újság termékei

 
 
Keresse patikáinkat az ország egész területén! Keresse patikáinkat az ország egész területén! EP. 10% 1360 Ft helyett most 10% EP. 4590 Ft 3350 Ft helyett most helyett most 10% 2990Ft 45,44 Ft/db 122,00 Ft/db Kalcium pótlásra és C-vitamin hiány esetén (pl. fertőző betegségekben az ellenállóképesség növelése) javasolt. Citromízű pezsgőtabletta. Vény nélkül kapható gyógyszer. Sandoz Hungária Kft. 1114 Budapest, Bartók Béla út 43-47. OSDZ1757/11.20 Több, mint C-vitamin! C- és D-vitaminban gazdag retard készítmény csipkebogyó kivonattal. A C- és D-vitamin hozzájárul az immunrendszer megfelelő működéséhez. Étrend-kiegészítő készítmény Az étrend-kiegészítő nem helyettesíti a kiegyensúlyozott, vegyes étrendet és az egészséges életmódot. Béres Gyógyszergyár Zrt., 1037 Budapest, Mikoviny u. 2-4. PPF2110C1D2 Segítség az immunrendszer támogatására a megfázásos időszakban! A készítmény fertőzéses megbetegedések megelőzésére, illetve kiegészítő kezelésére, a szervezet ellenálló képességének fokozására ajánlott. Októberi kedvezmények akár 7500Ft-ig! Gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény, melynek hatását tudományos eredmények igazolják EP. 3890 Ft helyett most helyett most 2990Ft 3490Ft 10% 3350 Ft 10% 30,51 Ft/db 116,33 Ft/db A MeteoSpasmyl (alverin-citrát, szimetikon) kettős hatóanyag kombinációja csökkenti a puffadást, a belek gáztartalmát és görcsoldó hatású. Vény nélkül kapható gyógyszer. APETISTER JUNIOR málnafeketeribizli ízű oldat 100ml APETISTER SENIOR málnafeketeribizli ízű oldat 100ml 2690 Ft 2690 Ft helyett most helyett most 2270Ft 2270Ft 15% 15% 22,70 Ft/ml Az Aspirin® Protect tabletta rendszeres szedése ajánlott heveny szívizomelhalás (miokardiális infarktus) kockázatának csökkentésére szív- és érrendszeri kockázati tényezőkkel rendelkező 45–79 év közötti férfi és 55–79 év közötti nő betegeknél, a haszon/kockázat (pl. gasztrointesztinális vérzés) arány értékelését követően. Vény nélkül kapható acetilszalicilsav hatóanyagú gyógyszer. Forgalmazza: Bayer Hungária Kft., 1123 Budapest, Alkotás u. 50. MAGNISTERON Magnézium, cink, B6-vitamin és maca (perui zsázsa) gyökér kivonat tartalmú tabletta férfiaknak 30db 3190 Ft helyett most 22,70 Ft/ml Összetevőik közül az édeskömény étvágygerjesztő, az ánizs segíti az emésztést. Étrend-kiegészítők. 316_202109_apet 15% 2690Ft 89,67 Ft/db Magnézium férfiaknak. Maca gyökér kivonatot és cinket is tartalmaz, amely hozzájárul a vér normál tesztoszteronszintjének fenntartásához. Étrend-kiegészítő. 317_202109_magni Gyártja és forgalmazza: Aflofarm Hungary Kft. 1025 Budapest, Cseppkő utca 41. Az étrend-kiegészítő nem helyettesíti a kiegyensúlyozott, változatos étrendet és az egészséges életmódot. 2670 Ft 2670 Ft helyett most helyett most 2250Ft 2250Ft 15% 15% 225,00 Ft/ml EP. Tartósítószermentes orrsprayk. 0,25mg/ml: 1-6 éves korig. 0,5mg/ml*: 6 éves kortól és felnőtteknek. Megszünteti az orrdugulást, akár 12 órán át. * Akár 2 nappal csökkenti a nátha lefolyási idejét a fiziológiás sóoldattal összehasonlítva. Hatóanyag: oximetazolin-hidroklorid. Vény nélkül kapható gyógyszerek. Forgalmazói adatok: P&G Hungary Kkt., 1082 Budapest, Kisfaludy utca 38., +36-1-451-1256, www.nasivin.hu. MAT-HU-UNBRANDED-20-000004. Ajka, Fő út 66. (Tesco) Albertirsa, Vasút u. 4. / 11. (Városközpont Szolgáltatóház) Balassagyarmat, Mikszáth Kálmán u. 56. (Tesco) Békéscsaba, Szarvasi út 68. (Tesco) Berettyóújfalu, Honvéd u. 13. (Tesco) Bonyhád, Völgység u.8. (Tesco) Budapest, Koppány u. 2-4. (Tesco) Budapest, Gács u. 3. (Tesco) Budapest, Nagytétényi út 37-43. (Campona) Budapest, Váci út 178. (Duna Plaza) Cegléd, Malomtó szél 30. (Tesco) Dabas, Dancsó u. Hrsz. 2256. / 15. (Tesco) Debrecen, Kishegyesi út 1-11. (Tesco) Dombóvár, Köztársaság u. 7. (Tesco) Dunaharaszti, Némedi út 69. (Tesco) Dunakeszi, Fóti út 120. (Tesco) Dunakeszi, Fő út 190. (Tesco) Dunaújváros, Aranyvölgyi út 6. (Tesco) Eger, Sas u. 1. (Spar) Esztergom, Mátyás király u. 30. (Tesco) Gyöngyös, Vásár u. 2. (Tesco) Győr, Fehérvári út 3. (Interspar) Győr, Királyszék u. 33. (Tesco) Gyula, Kétegyházi u. 1. (Interspar) Hajdúböszörmény, Vörösmarty u. 1. Jászberény, Nagykátai u. 2. (Tesco) Kalocsa, Bátyai út 8-10. (Tesco) Kaposvár, Áchim András u. 4. (Corso Bevásárlóközpont) Kaposvár, Berzsenyi u. 13. (Tesco) Kazincbarcika, Attila u. 10./b (Tesco) Kecskemét, Izsáki út 12/B. (Tesco) Kecskemét, Talfája u. 1. (Tesco) Keszthely, Csapás u. 27. (Tesco) Kiskunhalas, Fejérföldi út 24. (Tesco) Komárom, Bajcsy-Zsilinszky E. u. 7. (Tesco) Komló, Kossuth L. u. 54-56. (Tesco) Marcali, Noszlopy G. u. 177. (Tesco) Mátészalka, Alkotmány u. 1./a (Tesco) Mezőkövesd, Egri u. 51. (Tesco) Mohács, Pécsi út 61. (Tesco) Monor, 4. sz. Főút Hrsz. 0359/75. (Tesco) Nagyatád, Szabadság út 38. (Tesco) Nagykanizsa, Boszorkány u. 2. (Tesco) Nagykőrös, Ceglédi u. 28. (Tesco) Nyírbátor, Debreceni u. 71. (Tesco) Nyíregyháza, Korányi Frigyes u. 5. (Interspar) Oroszlány, Környei út 3-5. (Tesco) Ózd, Brassói út 3. (Tesco) Pécs, Budai Vám 1. (Tesco) Pécs, Kincses út 1. (Tesco) Pécs, Siklósi u. 37. (Interspar) Salgótarján, Rákóczi út 143. (Tesco) Sárbogárd, Ady Endre u. 13-19. (Tesco) Sárvár, Rákóczi út 83. (Tesco) Sopron, Határdomb u. 2. (Alpha Park II.) Sopron, Selmeci u. 15-17. (Interspar) Siklós, Harkányi út 55. (Tesco) Százhalombatta, Damjanich u.29. (Tesco) Szeged, Rókusi krt. 42-64. (Tesco) Szeged, Szabadkai út 7. (Tesco) Székesfehérvár, Palotai út 1. (Alba Plaza) Székesfehérvár, Budai út 41. (Interspar) Székesfehérvár, Fiskális út 65. Székesfehérvár, József Attila út 2. (^ Állandó ügyeletes gyógyszertár) Székesfehérvár, Koronázó tér 4 - 5. Székesfehérvár, Mészöly Géza u. 5. Székesfehérvár, Országzászló tér 2. Székesfehérvár, Palotai út 6. (Fehér Palota) Szekszárd, Tartsay V. u. 40. (Tesco) Szentes, Alsórét 258. (Tesco) Szigetvár, Almás Patak u. 7. (Tesco) Szolnok, Ady E. út 15. (Pelikán Bevásárlóközpont) Szolnok, Mátyás király u. 29. (Interspar) Szolnok, Téglagyár út 30. (Tesco) Szombathely, Zanati u. 70. (Tesco) Tatabánya, Bláthy Ottó u. 1. (Tesco) Tatabánya, Dózsakert 52. Tiszafüred, Madách Imre u. 2. (Tesco) Vác, Deres u. 2. (Tesco) Vecsés, Fő út 246-248. (Market Central Ferihegy) Veszprém, Külső-Kádártai u. 3. (Tesco) A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét! 3090Ft 2190Ft 15% 15% 136,88 Ft/db 3770 Ft helyett most 3190Ft EP. 132,92 Ft/db 15% EP. 225,00 Ft/ml EP. helyett most EP. 220.71 Ft/tasak A nyomdai hibákért felelősséget nem vállalunk! EP. NASIVIN KIDS 0,25mg/ml tartósítószermentes oldatos orrspray 10ml NASIVIN CLASSIC 0,5mg/ml tartósítószermentes oldatos orrspray 10ml NEO CITRAN megfázásra és köhögésre kemény kapszula 16db NEO CITRAN belsőleges por felnőtteknek 14db A Neo Citran kemény kapszula a megfázás, meghűlés, influenza és hurutos köhögés tüneteinek kezelésére nyújt komplex megoldást kapszula formátumban. Vény nélkül kapható gyógyszer. Komplex megoldás a megfázás és az influenza tüneteinek kezelésére. Vény nélkül kapható gyógyszer. GlaxoSmithKline-Consumer Kft. 1124 Budapest Csörsz u. 43. Tel.: 225-5800 www.gsk.hu A védjegyek tulajdonosa vagy engedélyezett használója a GSK vállalatcsoport. PM-HU-XBRAND-21-00009. GlaxoSmithKline-Consumer Kft. 1124 Budapest Csörsz u. 43. Tel.: 225-5800 www.gsk.hu A védjegyek tulajdonosa vagy engedélyezett használója a GSK vállalatcsoport. PM-HU-XBRAND-21-00009. ADVIL ULTRA FORTE lágy kapszula 24db Az Advil Ultra Forte hatékony fájdalomcsillapító, lázcsillapító, gyulladáscsökkentő hatással. Akár 10 perc alatt elkezdi csillapítani a fájdalmat. A fájdalomcsillapító hatás 8 órán át tart. Ibuprofén hatóanyagú, vény nélkül kapható gyógyszer. GlaxoSmithKline-Consumer Kft. 1124 Budapest Csörsz u. 43. Tel.: 225-5800 www.gsk.hu A védjegyek tulajdonosa vagy engedélyezett használója a GSK vállalatcsoport. PM-HU-XBRAND-21-00009. 4590 Ft 2690 Ft 4180 Ft helyett most helyett most helyett most 2270Ft 3550Ft 3890Ft EP. 129,67 Ft/db Kiadó: Patika Profi Kft. 8000 Székesfehérvár, Kadocsa. u. 84. ASPIRIN® PROTECT 100mg gyomornedv-ellenálló bevont tabletta 98db METEOSPASMYL lágy kapszula 30db YFÉL 2590 Ft 3670 Ft helyett most ÜG E 59,80 Ft/ml ÉV 4090Ft 1220Ft DR. THEISS ECHINACEA cseppek 50ml AZ BÉRES C-VITAMIN 1000mg RETARD filmtabletta csipkebogyó kivonattal + 2000NE D3-vitamin 90db CALCIUM-SANDOZ+VITAMIN C 1000mg pezsgőtabletta 10db EP. : Egészségpénztári kártyára elszámolható Praktikus tanácsok 227,00 Ft/ml 15% 15% EP. NORMAFLORE belsőleges szuszpenzió 30x5ml A Normaflore helyreállítja a bélflóra egyensúlyát antibiotikum-kúra és akut hasmenés esetén. A Bacillus clausii 4 törzsének (O/C, N/R, SIN, T) spóráit tartalmazó, vény nélkül kapható gyógyszer. SANOFI-AVENTIS Zrt. – 1045 Budapest, Tó utca 1 – 5. Telefon: (+36 1) 505 0050 – Fax: (+36 1) 505 0060 Gyógyszer- és egyéb termékinformáció: (+36 1) 505 0055 Web: www.sanofi.hu MATHU-2100050 (2021.01.20.) 35,50 Ft/db 15% MAGNE B6 bevont tabletta 100db RHINOSPRAY plus 1,265mg/ml oldatos orrspray 10ml Idegesség? Fáradtság? Izomgörcs? A Rhinospray plus gyorsan és hosszú órákra szabadítja fel a légzést. Tramazolin hatóanyagú, vény nélkül kapható gyógyszer. Együttes előfordulásuk magnéziumhiányra utalhat! Magne B6! Vény nélkül kapható gyógyszer. Javallat: magnéziumhiány kezelésére. SANOFI-AVENTIS Zrt. – 1045 Budapest, Tó utca 1 – 5. Telefon: (+36 1) 505 0050 – Fax: (+36 1) 505 0060 Gyógyszer- és egyéb termékinformáció: (+36 1) 505 0055 Web: www.sanofi.hu, www.orrdugulas.hu MAT-HU-2100140 (2021.02.10.) SANOFI-AVENTIS Zrt. – 1045 Budapest, Tó utca 1 – 5. Telefon: (+36 1) 505 0050 – Fax: (+36 1) 505 0060 Gyógyszer- és egyéb termékinformáció: (+36 1) 505 0055 Web: www.sanofi.hu, www.magneb6.hu MAT-HU-2100163 (2021.02.17.) 2021. október Az akciók érvényesek: 2021. október 1-tôl 31-ig! Az akciók a készlet erejéig érvényesek. EP.

PatikaPlus akciós újságok

TOP akciós újságok