PatikaPlus akciós újság 2021.10.01 - 2021.10.31 - 4. oldal - ÉRVÉNYTELEN AKCIÓS ÚJSÁG *

1 2 4
PatikaPlus akciós újsága  - 2021.10.01 - 2021.10.31 - Akciós termékek - szeg, vérnyomásmérő, Nissei DS-11, Aspirin, C-vitamin, Coldrex, Espumisan, köptető, Lioton, multivitamin, orrspray, pezsgőtabletta, rágótabletta, szopogató tabletta, Tantum Verde, Fluimucil, filmtabletta, Rinofluimucil, Dimotec, Rennie, Otrivin, Valinda, Dipankrin, Dupla, Mucopront, Cralex, Kalmopyrin, Paxirasol, ACC, étrend-kiegészítő, gyógyszer, Medicovit.  4. Oldal
1 2 4

A legújabb akciók megtekintéséhez görgesse végig a(z) PatikaPlus áruház aktuális akciós újságát, mely 2021.10.01 napjától 2021.10.31 napjáig érvényes. A(z) 4 oldalon megtalálja a(z) Gyógyszertárak kategóriához tartozó aktuális heti akciókat. Ha nem akar megfeledkezni az akciókról következő PatikaPlus áruházba tett útjáig, ne felejtse el végignézni a teljes szórólapot az 1. oldaltól a 4 oldalig. Ha okosan szeretne vásárolni, és szeretne megtakarítana a következő PatikaPlus áruházban tett vásárlása során, ne hagyja ki a legújabb akciós újságot, amely tele van csodálatos árakkal és nagyszerű kedvezményekkel. Térjen vissza minden nap a(z) Minden Akció oldalra, hogy megbizonyosodjon arról, hogy nem maradt le a kedvenc áruházai által kínált nagyszerű akciókról.

* Az összes üzletben érvényes PatikaPlus
Még több

Az akciós újság termékei

 
 
Októberi áreső Házipatika 2050 Ft EP. helyett most 13% 1770Ft EP. 2590 Ft helyett most 13% 2250Ft 59,00 Ft/db COLDREX JUNIOR por belsőleges oldathoz 10db RINOFLUIMUCIL oldatos orrspray 10ml EP. EP. 10% Hatóanyag: brómhexin-klorid. Vény nélkül kapható gyógyszer. Egis Gyógyszergyár Zrt. OTC és Patikai Üzletág Hatóanyag: aktív szén. Vény nélkül kapható gyógyszer. Egis Gyógyszergyár Zrt. OTC és Patikai Üzletág MUCOPRONT 50mg/g szirup 200ml MUCOPRONT 375mg kemény kapszula 50db 2590 Ft 2890 Ft helyett most A Cralex® kókuszhéjból készült aktív szén hatékonyan kezeli a hasmenést. Megköti, közömbösíti és eltávolítja a szervezetből a hasmenést okozó mérgező anyagokat. Már 3 éves kortól adható! ESPUMISAN® GYÖNGY 40mg lágy kapszula 50db EP. 2190Ft 2450Ft 15% 15% 10,95 Ft/ml 49,00 Ft/db Forgalmazza: Omega Pharma Hungary Kft. 1138. Budapest Madarász Viktor u. 47-49. LIOTON® 1000NE/g gél 100g 4990 Ft 2050Ft 41,00 Ft/db EP. EP. Elősegíti a váladék felköhögését, segít megszabadulni a benne lévő kórokozóktól, így könnyebben túl lehetsz a hurutos köhögésen. Az Espumisan Gyöngy segítséget nyújt a hasi diszkomfortérzés és a puffadás megszüntetésében. Forgalmazza: Bausch Health Mo. Kft., 1134 Budapest Váci út 33/B MUC-HU2021-01, lezárás dátuma: 2021.01.11. BERLIN-CHEMIE/ A.MENARINI Kft. (2040 Budaörs, Neumann János u.1.) HU-OTC-01-2021-V01-ad-#25216 2021-06-30 BERLIN-CHEMIE/ A.MENARINI Kft. (2040 Budaörs, Neumann János u.1.) HU-OTC-01-2021-V01-ad-#25216 2021-06-30 ACC 200mg granulátum 30db OTRIVIN RAPID 1mg/ml adagoló oldatos orrspray 10ml OTRIVIN EXTRA 1mg/ml + 50mg/ml adagoló oldatos orrspray 10ml KALMOPYRIN® 500mg tabletta 24db EP. 10% Hatóanyag: szimetikon. Vény nélkül kapható gyógyszer. 2690 Ft 3050 Ft 2890 Ft helyett most helyett most helyett most 2420Ft 2720Ft 2590Ft 10% 242,00 Ft/ml 86,33 Ft/db Az ACC 200 már a hurutos köhögés első tüneteitől segít: feloldja a letapadt váladékot és megkönnyíti a felköhögést. Felnőtteknek és gyermekeknek 6 éves kortól. Vény nélkül kapható, acetilcisztein tartalmú gyógyszer. Sandoz Hungária Kft. 1114 Budapest, Bartók Béla út 43-47. OACC1756/11.20 10% 2730 Ft helyett most 2450Ft 40,83 Ft/db Puffadás, teltségérzet enyhítésére. Zsír-, fehérje- és szénhidrátbontó enzimekkel segíti az emésztést, enyhíti a puffadást, teltségérzetet. Hatóanyag: 120mg pankreász-por. Vény nélkül kapható gyógyszer. Forgalmazó: Richter Gedeon Nyrt. , 1103 Budapest, Gyömrői út 19-21., Mellékhatás bejelentés: +36 1 505 7032; [email protected] 10% EP. EP. RAPID: Gyorsan csökkenti az orrdugulást, hatása 2 percen belül megkezdődik és akár 12 órán át tart. Xilometazolin-hidroklorid hatóanyagú, vény nélkül kapható gyógyszer. EXTRA: Két hatóanyaggal: a xilometazolin gyorsan csökkenti az orrdugulást, a dexpantenol elősegíti a sebgyógyulást és védi az orrnyálkahártyát. Vény nélkül kapható gyógyszer. GlaxoSmithKline-Consumer Kft. 1124 Budapest Csörsz u. 43. Tel.: 225-5800 www.gsk.hu A védjegyek tulajdonosa vagy engedélyezett használója a GSK vállalatcsoport. PM-HU-XBRAND-21-00009. DIPANKRIN® OPTIMUM 120mg gyomornedv-ellenálló filmtabletta 60db EP. 272,00 Ft/ml Hatóanyag: heparin-nátrium. Vény nélkül kapható gyógyszer. EP. 10% Fuzzy algoritmus, ritmuszavar felismerés, mandzsetta 22-42 cm, testmozgás érzékelő, 60 tárhelyes memória. Johnson & Johnson Kft. 1123 Budapest, Nagyenyed u. 8-14. VALINDA 0,06g macskagyökér kivonatot tartalmazó nyelv alatt oldódó tabletta 20db FLUIMUCIL FORTE 600mg pezsgőtabletta 10db helyett most EP. 2290 Ft 2850 Ft -600 Ft helyett most -500 Ft helyett most 5590Ft 1790Ft 2250Ft 93,17 Ft/db 89,50 Ft/db 225,00 Ft/db 3-as hatás a visszeres panaszok ellen. A Dimotec filmtabletta (1000mg mikronizált diozmin) visszeres panaszok esetén napi 1x alkalmazással serkenti a nyirokkeringést, csökkenti az erek gyulladását, védi és tonizálja a vénákat. Vény nélkül kapható gyógyszer. Hatóanyaga az acetilcisztein, amely hatékonyan feloldja a nyákot, így könnyíti meg annak kiürülését. CIKLOLAK 80mg/g gyógyszeres körömlakk 6,6ml MEDICOVIT MULTIVITAMIN + CINK és VAS erdei gyümölcs ízű rágótabletta 60db A macskagyökér segíti az elalvást, és segít fenntartani a természetes alvást, segíti a relaxációt stresszes életmód esetén, hozzájárul az egészséges szívműködés es idegállapot fenntartásához. Étrend-kiegészítő. Vény nélkül kapható acetilcisztein hatóanyagú gyógyszer. Forgalmazza: Medico Uno Pharmaceuticals SE NOVO C® PLUS LIPOSZÓMÁLIS RETARD C-VITAMIN 60db EP. 2070 Ft 5990 Ft helyett most helyett most -1500 Ft Láz,- és fájdalomcsillapításra. Laktózmentes. Forgalmazó: Richter Gedeon Nyrt. , 1103 Budapest, Gyömrői út 19-21., Mellékhatás bejelentés: +36 1 505 7032; [email protected] 2770 Ft helyett most 2390Ft 119,50 Ft/db Tantum Verde® - több, mint egy torokfertőtlenítő! Torokfájás kínozza? A Tantum Verde® fertőtlenítő hatású, csökkenti a gyulladást és csillapítja a torokfájást, így segítve a gyógyulást. Menta, citrom vagy narancs-méz ízben. Cukormentesek. Vény nélkül kapható, benzidamin tartalmú gyógyszerek. Angelini Pharma Magyarország Kft. Budapest 1118 Dayka Gábor u. 3. Tel: +36 1 336 1614 Email:[email protected] ANG/TAV/2021/54 A dokumentum lezárásának időpontja: 2021.09.17. A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét! EP. EP. 1850Ft 51,39 Ft/db 10% 10% Természetes összetevőkkel készül, hosszan tartó hatású, és a C-vitamint liposzómális formában tartalmazza a leghatékonyabb felszívódásért. www.novoc.hu Étrend-kiegészítő. Forgalmazza: Medico Uno Pharmaceuticals SE ASPIRIN PLUS C FORTE pezsgőtabletta 10db vagy 20db 3570 Ft 2590 Ft helyett most helyett most EP. 33,23 Ft/db A Rennie a felesleges savat vízzé és más természetes anyagokká alakítva gyors és hatékony megoldást nyújt gyomorégés és reluxos panaszok esetén. Hatóanyag: kalcium- és magnéziumkarbonát. Vény nélkül kiadható gyógyszerek. ASPIRIN ULTRA 500 mg tabletta 40db 10% EP. 3690 Ft 3190Ft 2320Ft helyett most 232,00 Ft/db 3320Ft 10% Forgalmazza: Bayer Hungária Kt. 1123 Budapest, Alkotás u. 50. 41,50 Ft/db A C-, A- és D-vitaminok hozzájárulnak az immunrendszer normál működéséhez. A vas részt vesz a normál energiatermelő anyagcsere folyamatokban. Erdei gyümölcs ízű étrend-kiegészítő. RENNIE CUKORMENTES rágótabletta 36db és 96db helyett most 2490Ft 38,17 Ft/db Forgalmazza: Medico Uno Pharmaceuticals SE 2070 Ft helyett most -1900 Ft 2290Ft A körmök gombás fertőzéseinek kezelésére. A ciklopirox behatol a körömlemezbe, és gombaölő hatást fejt ki a gombás köröm betegség valamennyi fő kórokozójára. Ciklopirox hatóanyagú vény nélkül kapható gyógyszer. Hatóanyag: acetilszalicilsav. Vény nélkül kapható gyógyszer. EP. -1000 Ft helyett most 680,30 Ft/ml 77,08 Ft/db 4390 Ft 3290 Ft 4490Ft 1850Ft TANTUM VERDE® 3mg szopogató tabletta 20db 13% Akár már 5 perc alatt lágyíthatja a székletet és ürítési reflexet válthat ki, amely az alkalmi székrekedés kezelésére szolgál kizárólag felnőtteknek, ezzel csökkentve a hasban jelentkező kellemetlen érzést. A csőrös tubusnak és kis légbuborékokat tartalmazó viszkózus oldat formulájának köszönhetően könnyű a gyógyszer adagolása. Vény nélkül kiadható gyógyszer. Made in Japán! Garancia: 5év! 7490 Ft -1900 Ft 44,90 Ft/g Visszérbetegség tüneteinek enyhítésére, szövődmények kezelésére illetve véraláfutás, zúzódás és duzzanat kezelésére alkalmazható gél. Karbocisztein hatóanyagú vény nélkül kapható gyógyszerek. EP. helyett most 1990Ft 497,50 Ft/adag 13990,00 Ft/db DIMOTEC 1000mg filmtabletta 60db 4490Ft helyett most 10% Vény nélkül kapható acetilcisztein és tuaminoheptán-szulfát hatóanyagú gyógyszer. helyett most 13990Ft EP. Egyedi hatóanyag kombinációja nemcsak az orrdugulást szünteti meg, hanem segít az arcüreggyulladás kezelésében is. 2290 Ft -300 Ft helyett most 225,00 Ft/ml Gyermekeknek kifejlesztett készítmény a megfázás és az influenza tüneteinek rövid távú kezelésére. 6 éves kortól adható. Vény nélkül kapható gyógyszer. 10% 21490 Ft 2250Ft 277,00 Ft/db 2290 Ft helyett most EP. EP. -7500 Ft helyett most -400 Ft helyett most MICROLAX® végbéloldat 4x5ml NISSEI DS-11a automata felkaros vérnyomásmérő hálózati adapterrel 1db 2650 Ft 2770Ft 37,50 Ft/db Jól bevált hatékonyság hurutos köhögés esetén! Köptető hatású készítmény, amely megkönnyíti és meggyorsítja a hörgőkből és a légcsőből a váladék eltávolítását. 3090 Ft A nyomdai hibákért felelősséget nem vállalunk! CRALEX® 125mg tabletta 60db EP. : Egészségpénztári kártyára elszámolható PAXIRASOL® 8mg tabletta 30db EP. 166,00 Ft/db Az Aspirin Plus C Forte dupla erővel* veszi fel a harcot a megfázásos és inluenzaszerű tünetekkel szemben. *Aspirin Plus C hatóanyagtartalmához képest. Hatóanyag: acetilszalicilsav, aszkorbinsav. Vény nélkül kiadható gyógyszerek. 10% 3790 Ft helyett most 3390Ft 84,75 Ft/db Fejfájás? Aspirin® Ultra! Hatékony fájdalomcsillapítás, a leggyorsabb felszívódású Aspirin®-nel! Hatóanyag: acetilszalicilsav. Vény nélkül kiadható gyógyszer. A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!

PatikaPlus akciós újságok

TOP akciós újságok