PatikaPlus akciós újság 2021.12.01 - 2021.12.31 - 2. oldal - ÉRVÉNYTELEN AKCIÓS ÚJSÁG *

2 4 5 ... 9
PatikaPlus akciós újsága  - 2021.12.01 - 2021.12.31 - Akciós termékek - köptető, körömvirág krém, Nasivin, orrspray, Tantum Verde, fájdalomcsillapító, Ibuprofen, Ambroxol, Advil, Otrivin, Cralex, nadálytő krém, gyógyszer, szájmaszk.  2. Oldal
2 4 5 ... 9

A legújabb akciók megtekintéséhez görgesse végig a(z) PatikaPlus áruház aktuális akciós újságát, mely 2021.12.01 napjától 2021.12.31 napjáig érvényes. A(z) 8 oldalon megtalálja a(z) Gyógyszertárak kategóriához tartozó aktuális heti akciókat. Ha nem akar megfeledkezni az akciókról következő PatikaPlus áruházba tett útjáig, ne felejtse el végignézni a teljes szórólapot az 1. oldaltól a 8 oldalig. Ha okosan szeretne vásárolni, és szeretne megtakarítana a következő PatikaPlus áruházban tett vásárlása során, ne hagyja ki a legújabb akciós újságot, amely tele van csodálatos árakkal és nagyszerű kedvezményekkel. Térjen vissza minden nap a(z) Minden Akció oldalra, hogy megbizonyosodjon arról, hogy nem maradt le a kedvenc áruházai által kínált nagyszerű akciókról.

* Az összes üzletben érvényes PatikaPlus
Még több

Az akciós újság termékei

 
 
Keresse patikáinkat az ország egész területén! Keresse patikáinkat az ország egész területén! Tantum Verde - számíthatsz rá, ha fáj a torkod! Gyulladáscsökkentő, fájdalomcsillapító és helyi érzéstelenítő hatása segít, ha fáj a torkod. 2850 Ft helyett most 3190 Ft 2270Ft helyett most 75,67 Ft/ml EP. 20% 2550Ft 170,00 Ft/ml 20% 2770 Ft helyett most 2190Ft EP. : Egészségpénztári kártyára elszámolható ® Adventi vasárnapokon is nyitva tartunk! Kivéve a csillaggal jelölt patikákat, részletek a hátoldalon! Boldog Karácsonyt! EP. 109,50 Ft/db 3670 Ft 15% helyett most 1970 Ft 1970 Ft 1970 Ft helyett most helyett most helyett most 1670Ft 1670Ft 1670Ft 6,68 Ft/ml 15% 6,68 Ft/ml 15% * Különleges összetételű, gyógynövényes, hűsítő lóbalzsam. Ajánlott izommerevség enyhítésére bőrápolási céllal. Extra glükózamint tartalmaz. Vegán formula. Kozmetikum. * * * A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét! 20% 3190Ft 132,92 Ft/db EP. 2490Ft 249,00 Ft/ml OTRIVIN RAPID MENTHOL 1mg/ml adagoló oldatos orrspray 10ml ADVIL ULTRA FORTE lágy kapszula 24db Hatása 2 percen belül megkezdődik és akár 12 órán keresztül is fennáll. Az Advil Ultra Forte hatékony fájdalomcsillapító, lázcsillapító, gyulladáscsökkentő hatással. Akár 10 perc alatt elkezdi csillapítani a fájdalmat. A fájdalomcsillapító hatás 8 órán át tart. Xilometazolin-hidroklorid hatóanyagú, vény nélkül kapható gyógyszer. GlaxoSmithKline-Consumer Kft., 1124 Budapest Csörsz u. 43. Tel.: 225-5800, www.gsk.hu A védjegyek tulajdonosa vagy engedélyezett használója a GSK vállalatcsoport. PM-HU-XBRAND-21-00047 2690 Ft 20% helyett most 2150Ft Ibuprofén hatóanyagú, vény nélkül kapható gyógyszer. GlaxoSmithKline-Consumer Kft. 1124 Budapest Csörsz u. 43. Tel.: 225-5800 www.gsk.hu A védjegyek tulajdonosa vagy engedélyezett használója a GSK vállalatcsoport. PM-HU-XBRAND-21-00047 2690 Ft 20% helyett most 2070Ft NASIVIN CLASSIC 0,5mg/ml tartósítószermentes oldatos orrspray 10ml Tartósítószermentes orrspray kisgyermekeknek 1-6 éves korig nátha, allergiás nátha és rohamokban fellépő szénanátha esetén. Megszünteti az orrdugulást, akár 12 órán át. Tartósítószermentes orrspray 6 éves kortól és felnőtteknek, nátha, allergiás nátha és rohamokban fellépő szénanátha esetén. Akár 2 nappal csökkenti a nátha lefolyási idejét a fiziológiás sóoldattal összehasonlítva. Oximetazolin-hidroklorid tartalmú vény nélkül kapható gyógyszer. P&G Hungary Kkt., 1082 Budapest, Kisfaludy utca 38., +36-1-451-1256, MAT-HU-UNBRANDED-20-000003 Oximetazolin-hidroklorid tartalmú vény nélkül kapható gyógyszer. P&G Hungary Kkt., 1082 Budapest, Kisfaludy utca 38., +36-1-451-1256, MAT-HU-UNBRANDED-20-000003 CRALEX® 125mg tabletta 60db A Cralex® kókuszhéjból készült aktív szén hatékonyan kezeli a hasmenést. Megköti, közömbösíti és eltávolítja a szervezetből a hasmenést okozó mérgező anyagokat. Már 3 éves kortól adható! EP. 20% 2070 Ft helyett most 1650Ft AMBROXOL-EGIS 30mg tabletta 30db 55,00 Ft/db 34,50 Ft/db EP. EP. NASIVIN KIDS 0,25mg/ml tartósítószermentes oldatos orrspray 10ml YFÉL helyett most 215,00 Ft/ml EP. ÜG 2590 Ft 2150Ft 215,00 Ft/ml E Bőrbarát bőrápoló, mely az érzékeny, viszketésre, kipirosodásra hajlamos bőr napi ápolására ajánlott. Komplex hatóanyagokkal. Vegán formula. Kozmetikum. (^ Állandó ügyeletes gyógyszertár) Székesfehérvár, Koronázó tér 4 - 5. Székesfehérvár, Mészöly Géza u. 5. Székesfehérvár, Országzászló tér 2. Székesfehérvár, Palotai út 6. (Fehér Palota) Szekszárd, Tartsay V. u. 40. (Tesco) Szentes, Alsórét 258. (Tesco) Szigetvár, Almás Patak u. 7. (Tesco) Szolnok, Ady E. út 15. (Pelikán Bevásárlóközpont) Szolnok, Mátyás király u. 29. (Interspar) Szolnok, Téglagyár út 30. (Tesco) Szombathely, Zanati u. 70. (Tesco) Tatabánya, Bláthy Ottó u. 1. (Tesco) Tatabánya, Dózsakert 52. Tiszafüred, Madách Imre u. 2. (Tesco) Vác, Deres u. 2. (Tesco) Vecsés, Fő út 246-248. (Market Central Ferihegy) Veszprém, Külső-Kádártai u. 3. (Tesco) GlaxoSmithKline-Consumer Kft. 1124 Budapest Csörsz u. 43. Tel.: 225-5800 www.gsk.hu A védjegyek tulajdonosa vagy engedélyezett használója a GSK vállalatcsoport. PM-HU-XBRAND-21-00047 ÉV Fekete nadálytő krém, mely zárt sérülések, esések során szerzett véraláfutások felszívódásának elősegítésére ajánlott bőrápolási céllal. Vegán formula. Kozmetikum. * Komplex megoldás a megfázás és az influenza tüneteinek kezelésére. Vény nélkül kapható gyógyszer. AZ HERBIOVIT LÓBALZSAM gyógynövényes 250ml Nagyatád, Szabadság út 38. (Tesco) Nagykanizsa, Boszorkány u. 2. (Tesco) Nagykőrös, Ceglédi u. 28. (Tesco) Nyírbátor, Debreceni u. 71. (Tesco) Nyíregyháza, Korányi Frigyes u. 5. (Interspar) Oroszlány, Környei út 3-5. (Tesco) Ózd, Brassói út 3. (Tesco) Pécs, Budai Vám 1. (Tesco) Pécs, Kincses út 1. (Tesco) Salgótarján, Rákóczi út 143. (Tesco) Sárbogárd, Ady Endre u. 13-19. (Tesco) Sárvár, Rákóczi út 83. (Tesco) Sopron, Határdomb u. 2. (Alpha Park II.) Sopron, Selmeci u. 15-17. (Interspar) Siklós, Harkányi út 55. (Tesco) Százhalombatta, Damjanich u.29. (Tesco) Szeged, Rókusi krt. 42-64. (Tesco) Szeged, Szabadkai út 7. (Tesco) Székesfehérvár, Palotai út 1. (Alba Plaza) Székesfehérvár, Budai út 41. (Interspar) Székesfehérvár, Fiskális út 65. Székesfehérvár, József Attila út 2. Kiadó: Patika Profi Kft. 8000 Székesfehérvár, Kadocsa. u. 84. HERBIOVIT KÖRÖMVIRÁG KRÉM 250ml Ajka, Fő út 66. (Tesco) Albertirsa, Vasút u. 4. / 11. (Városközpont Szolgáltatóház) Balassagyarmat, Mikszáth Kálmán u. 56. (Tesco) Békéscsaba, Szarvasi út 68. (Tesco) Berettyóújfalu, Honvéd u. 13. (Tesco) Bonyhád, Völgység u.8. (Tesco) Budapest, Koppány u. 2-4. (Tesco) Budapest, Gács u. 3. (Tesco) Budapest, Nagytétényi út 37-43. (Campona) Budapest, Váci út 178. (Duna Plaza) Cegléd, Malomtó szél 30. (Tesco) Dabas, Dancsó u. Hrsz. 2256. / 15. (Tesco) Debrecen, Kishegyesi út 1-11. (Tesco) Dombóvár, Köztársaság u. 7. (Tesco) Dunaharaszti, Némedi út 69. (Tesco) Dunakeszi, Fóti út 120. (Tesco) Dunakeszi, Fő út 190. (Tesco) Dunaújváros, Aranyvölgyi út 6. (Tesco) Eger, Sas u. 1. (Spar) Esztergom, Mátyás király u. 30. (Tesco) Gyöngyös, Vásár u. 2. (Tesco) Győr, Fehérvári út 3. (Interspar) Győr, Királyszék u. 33. (Tesco) Gyula, Kétegyházi u. 1. (Interspar) Hajdúböszörmény, Vörösmarty u. 1. Jászberény, Nagykátai u. 2. (Tesco) Kalocsa, Bátyai út 8-10. (Tesco) Kaposvár, Áchim András u. 4. (Corso Bevásárlóközpont) Kaposvár, Berzsenyi u. 13. (Tesco) Kazincbarcika, Attila u. 10./b (Tesco) Kecskemét, Izsáki út 12/B. (Tesco) Kecskemét, Talfája u. 1. (Tesco) Keszthely, Csapás u. 27. (Tesco) Kiskunhalas, Fejérföldi út 24. (Tesco) Komárom, Bajcsy-Zsilinszky E. u. 7. (Tesco) Komló, Kossuth L. u. 54-56. (Tesco) Marcali, Noszlopy G. u. 177. (Tesco) Mátészalka, Alkotmány u. 1./a (Tesco) Mezőkövesd, Egri u. 51. (Tesco) Mohács, Pécsi út 61. (Tesco) Monor, 4. sz. Főút Hrsz. 0359/75. (Tesco) A nyomdai hibákért felelősséget nem vállalunk! NEO CITRAN belsőleges por felnőtteknek 14db Adventi vasárnapokon is nyitva tartunk! Kivéve a * -al jelölt patikákat. 15% helyett most EP. A szopogató tabletták cukormentesek! 6,68 Ft/ml helyett most 220,71 Ft/tasak 20% HERBIOVIT FEKETE NADÁLYTŐ KRÉM 250ml 2960 Ft 3090Ft EP. EP. 15% 15% 3770 Ft 20% Vény nélkül kapható gyógyszer. Hatóanyaga: aktív szén. Egis Gyógyszergyár Zrt. OTC és Patikai Üzletág EP. ORVOSI SZÁJMASZK 3 rétegű, gumis 1db 2070 Ft helyett most 1650Ft 16,50 Ft/ml AMBROXOL-EGIS 3mg/ml szirup 100ml Köptető hatású készítmény, sűrű váladéktermeléssel járó légúti betegségek esetén segíti a váladék felköhögését, eltávolítását. Az ambroxol-hidroklorid torokgyulladásnál jelentősen enyhíti a fájdalmat. Köptető hatású készítmény, sűrű váladéktermeléssel járó légúti betegségek esetén segíti a váladék felköhögését, eltávolítását. Az ambroxol-hidroklorid torokgyulladásnál jelentősen enyhíti a fájdalmat. Eper-banán ízesítésű, 2 éves kor alatt is adható. Vény nélkül kapható gyógyszer. Hatóanyag: ambroxol-hidroklorid. Egis Gyógyszergyár Zrt. OTC és Patikai Üzletág Vény nélkül kapható gyógyszer. Hatóanyag: ambroxol-hidroklorid. Egis Gyógyszergyár Zrt. OTC és Patikai Üzletág 2021. december Az akciók érvényesek: 2021. december 1-tôl 31-ig! Az akciók a készlet erejéig érvényesek. most EP. 29Ft 29,00 Ft/db A koronavírus elleni védekezés egyik hatékony eszköze a szájmaszk! Védje magát és családját!

PatikaPlus akciós újságok

TOP akciós újságok