PatikaPlus akciós újság 2022.01.01 - 2022.01.31 - 2. oldal *

2 4 5
PatikaPlus akciós újsága  - 2022.01.01 - 2022.01.31 - Akciós termékek - Aspirin, C-vitamin, Dr. Theiss, Gaviscon, Herbion, köptető, Nicorette, pezsgőtabletta, Prostamol, rágótabletta, Supradyn, szopogató tabletta, Tantum Verde, fájdalomcsillapító, Fluimucil, Lándzsás útifű, Cataflam, filmtabletta, Dimotec, Diclac, Rennie, orális szuszpenzió, Izlandi Zuzmó, Paxirasol, Flexagil, ACC, étrend-kiegészítő, gyógyszer, Solvena gél, tapasz.  2. Oldal
2 4 5

A legújabb akciók megtekintéséhez görgesse végig a(z) PatikaPlus áruház aktuális akciós újságát, mely 2022.01.01 napjától 2022.01.31 napjáig érvényes. A(z) 4 oldalon megtalálja a(z) Gyógyszertárak kategóriához tartozó aktuális heti akciókat. A(z) PatikaPlus áruház szórólapja több mint 98 termékre kínál kedvezményt, biztosítva ezzel, hogy a megvásárolni kívánt termékeket a lehető legjobb áron kapja meg! Ha nem akar megfeledkezni az akciókról következő PatikaPlus áruházba tett útjáig, ne felejtse el végignézni a teljes szórólapot az 1. oldaltól a 4 oldalig. Ezen az oldalon a(z) aspirin, c-vitamin, dr. theiss, gaviscon, herbion, köptető, nicorette oldalon található akciókat találja; azonban a PatikaPlus szórólap számos más kedvezményt is kínál például a következő árukra: béres, c-vitamin, multivitamin, niquitin, orrspray, aspirin, c-vitamin, dr. theiss, gaviscon, herbion. Ha okosan szeretne vásárolni, és szeretne megtakarítana a következő PatikaPlus áruházban tett vásárlása során, ne hagyja ki a legújabb akciós újságot, amely tele van csodálatos árakkal és nagyszerű kedvezményekkel. Térjen vissza minden nap a(z) Minden Akció oldalra, hogy megbizonyosodjon arról, hogy nem maradt le a kedvenc áruházai által kínált nagyszerű akciókról.

* Az összes üzletben érvényes PatikaPlus
Még több

Az akciós újság termékei

 
 
Januári árlavina EP. 3990 Ft helyett most 10% TANTUM VERDE® 3mg szopogató tabletta 20db MUCOPLANT DR. THEISS LÁNDZSÁS ÚTIFŰ szirup 250ml 2770 Ft helyett most 119,67 Ft/db EP. 10% PM-HU-XBRAND-21-00047 GlaxoSmithKline-Consumer Kft., 1124 Budapest Csörsz u. 43. Tel.: 225-5800, www.gsk.hu. A védjegyek tulajdonosa vagy engedélyezett használója a GSK vállalatcsoport BIO GRAPEFRUITMAG csepp 30ml Tantum Verde® - számíthatsz rá, ha fáj a torkod! Gyulladáscsökkentő, fájdalomcsillapító és helyi érzéstelenítő hatása segít, ha fáj a torkod. Menta, citrom vagy narancs-méz ízben. Cukormentesek. Vény nélkül kapható, benzidamin tartalmú gyógyszerek. Angelini Pharma Magyarország Kft. Budapest 1118 Dayka Gábor u. 3. Tel: +36 1 336 1614 Email:[email protected] ANG/TAV/2021/94 A dokumentum lezárásának időpontja: 2021.12.17. helyett most 3790 Ft helyett most 2370Ft -400 Ft 1550Ft 3390Ft 118,50 Ft/db Diklofenák-kálium hatóanyagú, vény nélkül kapható gyógyszer. 1950 Ft EP. 14% 3590Ft A Cataflam Dolo enyhíti a fejfájást, fogfájást és menstruáció következtében fellépő fájdalmat. IBUSTAR® 400mg filmtabletta 20db EP. AUSZTRÁL 100%-os esszenciális TEAFAOLAJ 30ml Láz- és fájdalomcsillapító gyógyszer. (felezve már 6 éves kortól – 20 ttkg felett – adható) Vény nélkül kapható gyógyszer. Hatóanyag: ibuprofén. BERLIN-CHEMIE/ A.MENARINI Kft. (2040 Budaörs, Neumann János u.1.) HU-OTC-01-2021-V01-ad-#25216, Lezárás dátuma: 2021.06.30. EP. 10% 3450 Ft 2990 Ft 1370 Ft helyett most helyett most helyett most 3090Ft 10% 2690Ft 103.00 Ft/ml 89,67 Ft/ml Aktív hatóanyagai hozzájárulnak a szervezet mikrobiológiai egyensúlyához. Extra hatóanyag tartalommal: 1200mg bioflavonoid/100ml. Külsőleg és belsőleg is! Étrend-kiegészítő. Külsőleg a bőr fertőzéses és gombás megbetegedéseinek kezelésére. Hatóanyag: 44% terpinén-4-ol. Gyógyszerkönyvi minőség (Ph.Eur.9). Kozmetikai termék. GAVISCON menta ízű belsőleges szuszpenzió 300ml PAXIRASOL® 8mg tabletta 30db EP. EP. 2950 Ft 15% helyett most 2050 Ft helyett most 14% 1750Ft 2490Ft 8,30 Ft/ml A Gaviscon menta ízű belsőleges szuszpenzió már 3 percen belül enyhíti a gyomorégés és reflux kellemetlen tüneteit és hatása akár 4 órán át tart. Terhesség és szoptatás ideje alatt is alkalmazható. Vény nélkül kapható gyógyszer. Reckitt Benckiser Kft. 1113 Budapest, Bocskai út 134-146. Tel.: (+36) 1 880 1870 E-mail: [email protected] Jól bevált hatékonyság hurutos köhögés esetén! Köptető hatású készítmény, amely megkönnyíti és meggyorsítja a hörgőkből és a légcsőből a váladék eltávolítását. Vény nélkül kapható gyógyszer. Hatóanyag: brómhexin-klorid. Egis Gyógyszergyár Zrt. OTC és Patikai Üzletág 10% helyett most 2820Ft 28,20 Ft/g Diclac Dolo - Maradjon mozgásban! Magas diklofenák hatóanyag-tartalmú fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő gél. Izom- és ízületi fájdalom esetén célzottan a fájdalom helyén hat. Vény nélkül kapható, diklofenák-nátrium tartalmú gyógyszer. Sandoz Hungária Kft. 1114 Budapest, Bartók Béla út 43-47. OSDZ1757/11.20 A C-vitamin (aszkorbinsav) egy vízben oldódó vitamin, mely számos alapvető élettani folyamathoz (pl.: hormonok előállítása, vas felszívódása, sebgyógyulás, antioxidáns hatás) nélkülözhetetlen. Vény nélkül kapható gyógyszer. Hatóanyag: aszkorbinsav Egis Gyógyszergyár Zrt. OTC és Patikai Üzletág 4870 Ft helyett most helyett most 2290Ft 4370Ft 10% 10% 29,13 Ft/g EP. FLUIMUCIL FORTE 600mg pezsgőtabletta 10db HERBION IZLANDI ZUZMÓ 6mg/ml szirup 150ml 3-as hatás a visszeres panaszok ellen! EP. EP. 10% 2590Ft 86,33 Ft/db Az ACC 200 már a hurutos köhögés első tüneteitől segít: feloldja a letapadt váladékot és megkönnyíti a felköhögést. Felnőtteknek és gyermekeknek 6 éves kortól. Vény nélkül kapható, acetilcisztein tartalmú gyógyszer. Sandoz Hungária Kft. 1114 Budapest, Bartók Béla út 43-47. OACC1756/11.20 EP. 10% 6190 Ft helyett most 5570Ft 92,83 Ft/db Alken szerinti I. és II. stádiumú jóindulatú prosztata megnagyobbodás okozta vizelési panaszok tüneti kezelésére. Vény nélkül kapható fekete nadálytő gyökér folyékony kivonatát tartalmazó gyógyszerek. Szabalpálma termés-kivonat hatóanyagú vény nélkül kapható gyógyszer. P&G Hungary Kkt., 1082 Budapest, Kisfaludy utca 38., +36-1-451-1256 MAT-HU-UNBRANDED-20-000003 BERLIN-CHEMIE/ A.MENARINI Kft. (2040 Budaörs, Neumann János u.1.) HU-OTC-01-2021-V01-ad-#25216, Lezárás dátuma: 2021.06.30. A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét! 2490 Ft 2850 Ft -600 Ft helyett most -500 Ft helyett most 1990Ft 2250Ft 13,27 Ft/ml 225,00 Ft/db Természetes összetevőkkel készül, hosszan tartó hatású, és a C-vitamint liposzómális formában tartalmazza a leghatékonyabb felszívódásért. www.novoc.hu Étrend-kiegészítő. Hatóanyaga védőbevonatot képezve a nyálkahártyán a szájüregi- és garatnyálkahártya irritáció tüneti kezelésére javasolt, amely száraz köhögéssel járhat. Hatóanyaga az acetilcisztein, amely hatékonyan feloldja a nyákot, így könnyíti meg annak kiürülését. Hatóanyag: izlandi zuzmó sűrű kivonat. Vény nélkül kapható hagyományos növényi gyógyszer. A javallatokra való alkalmazása a régóta fennálló használaton alapul. Vény nélkül kapható acetilcisztein hatóanyagú gyógyszer. Forgalmazó: KRKA Magyarország Kft. 1138 Budapest, Dunavirág utca 2-6. 3. torony 6. emelet HUHERPAT202035 SUPRADYN drazsé ASPIRIN COMPLEX FORRÓ ITAL 500mg/30mg 60db 10db vagy 20db granulátum belsőleges szuszpenzióhoz ASPIRIN® PLUS C pezsgőtabletta 10db vagy 20db 3190 Ft 2890 Ft EP. Zúzódások, izom- és ínszalaghúzódások, rándulások, ízületi fájdalmak, valamint a hát akut izomfájdalmának külsőleges kezelésére alkalmazható természetes hatóanyagot tartalmazó gyógyszer felnőttek és 12 év feletti gyermekek számára. A Dimotec filmtabletta (1000mg mikronizált diozmin) visszeres panaszok esetén napi 1x alkalmazással serkenti a nyirokkeringést, csökkenti az erek gyulladását, védi és tonizálja a vénákat. Vény nélkül kapható gyógyszer. RENNIE BORSMENTA rágótabletta 60db helyett most 3790Ft 37,90 Ft/g A Solvena gél (pentozán-poliszulfát-nátrium) enyhíti a lábdagadást, feszítő fájdalmat és más visszeres panaszokat. Hatóanyaga mellett citromfű, törpefenyő és rozmaring olajat tartalmaz. Vény nélkül kapható gyógyszer. 41,50 Ft/db ACC 200mg granulátum 30db EP. helyett most -900 Ft 99,83 Ft/db 2490Ft 990Ft PROSTAMOL UNO 320mg lágy kapszula 60db 2570 Ft 45,80 Ft/g -1900 Ft EP. 2590 Ft helyett most 11% 2290Ft 38,17 Ft/db A Rennie a felesleges savat vízzé és más természetes anyagokká alakítva gyors és hatékony megoldást nyújt gyomorégés és reluxos panaszok esetén. Hatóanyag: kalcium- és magnéziumkarbonát. Vény nélkül kiadható gyógyszer. Forgalmazza: Bayer Hungária Kt. 1117 Budapest, Dombóvári út 26. FLEXAGIL krém 50g FLEXAGIL krém 150g 3150 Ft helyett most 4690 Ft 5990Ft 33,00 Ft/db 58,33 Ft/db DICLAC DOLO 50mg/g gél 100g EP. 27% 4390 Ft EP. helyett most -1500 Ft NOVO C® PLUS LIPOSZÓMÁLIS RETARD C-VITAMIN 60db EGIS C-VITAMIN 500mg filmtabletta 30db SOLVENA 15mg/g gél 100g 7490 Ft EP. 77,50 Ft/db 13,56 Ft/ml Hagyományos növényi gyógyszer, kizárólag a régóta fennálló használaton alapuló, meghatározott javallatokra alkalmazandó, úgymint a légúti megfázásos tünetek enyhítésére, a torokirritáció és a száraz köhögés tüneti kezelésére. Vény nélkül kapható gyógyszer. DIMOTEC 1000mg filmtabletta 60db EP. 2220 Ft helyett most helyett most 2790Ft 139,50 Ft/db 1950Ft 2690 Ft EP. 3890 Ft EP. helyett most helyett most 2350Ft 3390Ft 12% 12% 235,00 Ft/db 169,50 Ft/db 195,00 Ft/db 12% 12% EP. Vízben oldódó granulátum, ami kombinált megoldást nyújt megfázás és inluenzaszerű megbetegedések esetén lázra, fájdalomra és orrdugulásra. Hatóanyag: acetilszalicilsav, pszeudoefedrin-hidroklorid. Vény nélkül kiadható gyógyszerek. Az Aspirin Plus C segít a megfázás és inluenza kezdeti tüneteinek legyőzésében, mint a láz, fejfájás és a torokfájás. Hatóanyag: acetilszalicilsav, aszkorbinsav. Vény nélkül kiadható gyógyszerek. Ne hagyd, hogy a dohányzás iránti sóvárgás elrontsa a pillanatot! EP. EP. 5090 Ft EP. helyett most 4550Ft 650,00 Ft/db 10% 10% 10% Nicorette® patch áttetsző 25 mg/16 óra transzdermális tapasz, 7 db. Nicorette® Icy White gum 2 mg gyógyszeres rágógumi, 30 db. Nicorette® Quickspray 1 mg/adag szájnyálkahártyán alkalmazott oldatos spray, 150 adag. Dohányzásról való leszokást segítő gyógyszerek, csökkentik a nikotin-megvonás tüneteit. Hatóanyaguk: nikotin. Vény nélkül kapható gyógyszerek. Johnson & Johnson Kft., 1123 Budapest, Nagyenyed u. 8-14. HU-NI-2100071 2390 Ft 5150 Ft helyett most helyett most 2150Ft 4590Ft 71,67 Ft/db 30,60 Ft/adag A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét! EP. : Egészségpénztári kártyára elszámolható CATAFLAM DOLO 25mg bevont tabletta 30db A nyomdai hibákért felelősséget nem vállalunk! Házipatika

PatikaPlus akciós újságok

TOP akciós újságok